Sms Hub - Twój vortal SMS
Zarejestruj się
to nic nie kosztuje,
a wiele zyskujesz!
[Wirtualne Zakupy - erotyczne zakupy On-Line] Bramka Sms
teraz na Twojej
stronie WWW!
 
Katalog sms to gotowe sms na wszystkie okazje. Specjalnie wyselekcjonowany zbiór, który cały czas jest uzupełniany specjalnie dla Ciebie, aby znalezione tutaj teksty sms sprawiły radość Twoim przyjaciołom i rodzinie. Znajdziesz u nas śmieszne sms, które na pewno poprawią nastrój Tobie bądź bliskiej Ci osobie i wywołają uśmiech na jej twarzy, znajdziesz także smsy zawierające życzenia urodzinowe dla bliskich Ci jubilatów i życzenia imieninowe dla wszelkiej maści solenizantów. Nie zapomnieliśmy także o tych dla których najważniejsza jest tradycja - nic nie sprawia radości tak wielkiej jak życzenia świąteczne w bożonarodzeniowy wieczór. Podniosą się za chwile głosy w odwiecznej dyskusji nad wyższością Świąt Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem - mamy także coś dla tych, którzy wolą otrzymać życzenia wielkanocne. Nie można zapominać o zakochanych przepełnionych radością z dobrze ulokowanych uczuć - specjalnie dla was miłosne smsy, a dla tych, którzy lubują się w puszczaniu w niepamięć kolejnych dobrze przeżytych 365 dni mamy życzenia sylwestrowe. Wspomniane powyżej to nie wszystkie kategorie sms, które znajdziesz u nas ... ale o tym najlepiej przekonaj się sam.

Login  
Hasło  

Zapomniałem hasła Rejestracja

  FAQ
  Program Partnerski
  Pluginy
  Kontakt
  fotki

  ogłoszenia towarzyskie

  gry


Śmieszne
Miłosne
Seksualne
O Alkoholu
Komunikaty
Obraźliwe
O Kobietach
Zagadki
Bin Laden
Miłosne
Śmieszne
Tęsknota
Pozdrowienia
Życzenia
Wielkanocne
Świąteczne
Sylwestrowe
Osiemnastkowe
Urodzinowe
Imieninowe
Ślubne
Okolicznościowe
Dzień kobiet
Dzień matki
Dzień ojca
Dzień babci
Dzień dziadka
Dzień dziecka
Dzień chłopaka
Złote Myśli
O Przyjaźni
Na dobranoc
Na dzień dobry
Jubileuszowe
Narodziny dziecka
Toasty

Gotowe życzenia sms

1 | 2 | 3

100 choinek w lesie, prezętow ile mikolaj uniesie, balwana ze sniegu i mniej zycia w biegu, zabawy do rana i w lampkach szampana..
  Wyślij  Abyś miłości nie splamił, mego serca nie zranił... życze Ci tego wszystkiego w dniu świętego Walentego.
  Wyślij  

Aby od sylwestra cały rok był ekstra, by marzenia się spełniały, by pieniążki kieszeń Twą wypchały, a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały.
  Wyślij  

Bądź lekka w tańcu, ale nigdy w życiu, śmiej się radośnie, ale placz w ukryciu...
  Wyślij  

Bądźmy mili i weseli, niech nam w Święta serducho się wybieli, życzmy sobie tylko tego, czego pragniemy dostać od drugiego...
  Wyślij  

Babom slodkosci, jajom twardosci, a Wam wszystkim radosci i milosci...
  Wyślij  

Białych myśli lekkich jak puch, niech Anioł przywieje z nieba, otorzy skrzydłem nadziei, i niech kolędę zaśpiewa, bo dzisiaj jest piękny dzień, wszystko się rodzi na nowo, więc w blasku tajemnych świąt, żyj zdrowo i kolorowo.
  Wyślij  

By Wam wszystko pasowało, by kłopotów było mało, byście zawsze byli zdrowi, by problemy były z głowy, by się wiodło znakomicie, by wesołe było życie!
  Wyślij  

Dużo szczęścia i buziaczków chcę dać Tobie, mój Robaczku. Życzę ciepła w Dzień Świąteczny, niech Rok Nowy lśni bajeczny...
  Wyślij  

Dużo szczęścia i twardej pały, żeby Ci nie opadł mały, aby laski przez dzień cały, bez pamięci go lizały. Życzę Ci pięknego roku i twrdości w Twoim kroku.
  Wyślij  

Dużo zdrowia i radości w Twoim domu niech zagości i prezenty i śnieg biały - by te święta urok miały, samych wzruszeń przy choince życzę Tobie i rodzince.
  Wyślij  

Duzo radosci, szczescia w milosci, przyjaciol wielu i dojscia do celu, rekordow picia i duzo lat zycia!
  Wyślij  Bramka Sms
Gotowe SMS
Dzwonki
Simlock Nokia
      Copyright © 2002-2006 Sms Hub